Novinky
Brúska pre taktické nože M-442

EdgeCraft® Tactical® Diamond Hone Manual Knife Sharpener M442: Špeciálne navrhnutá pre taktické (vojenské) nože. Táto kompaktná a robustná 2-stupňová manuálna brúska na nože je navrhnutá tak, aby umožnila brúsiť mnoho taktických nožov...

viac
Brúska na nože pre rybárov M-710

Chef'sChoice ® Marine Sharpening Station™ Diamond Hone® Sharpening System M710 Je to absolútna novinka vo výrobnom programe. Táto brúska na nože je napájaná z 12 V batérie, alebo cez adaptér na 230 V. Je...

viac

Brúska na nože pre rybárov M-710

Úvod NovinkyBrúska na nože pre rybárov M-710

Chef'sChoice ® Marine Sharpening Station™ Diamond Hone® Sharpening System M710

Je to absolútna novinka vo výrobnom programe.

Táto brúska na nože je napájaná z 12 V batérie, alebo cez adaptér na 230 V.

Je vyrobená tak, aby odolávala aj agresívnej morskej vode. Slúži na brúsenie rybárskych nožov, háčikov a nožníc.

Brúska je špeciálne navrhnutá pre rybolov a námorných nadšencov. Tento revolučný nový brúsič nožov je dokonalým doplnkom pre zanietených rybárov! K dispozícii sú tri profesionálne brúsky v jednom kompaktnom celku: brúska na nože, brúska na nožnice a brúska na háčiky. 


2-stupňová Brúska na nože: ideálna pre nože na filetovanie rýb a na návnady, pre domáce a športové nože. V obidvoch stupňoch vytvára jemné Brúska na rybárske nožepilovité vlasy štiepateľné ostrie v priebehu niekoľkých sekúnd! Za pomoci presného uhlového vedenia noža, 100% diamantových brúsnych materiálov a unikátnej obťahovacej fáze, ľahko vytvára dokonalú a trvalo ostrú reznú hranu. Všetky exponované komponenty brúsky sú z nerezovej ocele a pokrokových polymérov. On / off vypínač ovládaný magnetom izolovane oddeluje elektrický systém od drsného morského prostredia. Obsahuje 2 adaptéry: 230V-AC a 12V DC auto / loď. Protišmykové prísavky na základni držia prístroj na svojom mieste.

 

Brúska na nožnice: Táto príručná dvojstupňová brúska obnoví ako britva ostré, dlhodobé

ostrie na čepeliach nožníc. Na brúsenie sú použité 100% diamantové brúsne prostriedky v oboch stupňoch pre rýchle a efektívne brúsenie. Jednoduché použitie, presné uhlové vedenie čepelí poskytujú konzistentné ostrenie, bez nutnosti demontáže nožníc. Ideálna pre použitie pravou alebo ľavou rukou. Všetky exponované kovové časti sú vyrobené z vodeodolného materiálu z nerezovej ocele. Prístroj je kompaktný a ľahko sa ukladá v telese brúsky na nože alebo v priehradke na náradie.

Profesionálna brúska na rybárske háčiky: je Brúska na rybárske háčikynapájaná pomocou 2 AA batérií, ľahko zaostrí väčšinu typov a veľkostí rybárskych háčikov. Zahŕňa tri ostriace segmenty: 2 segmenty sú s diamantovým brusivom a jeden brúsny segment je z oxidu hlinitého - keramické teliesko pre honovanie a leštenie. Špicatý diamantový segment tiež vyhladí otvor v hlave návnady. Ideálne pre použitie pravou alebo ľavou rukou.Brúska na rybárske háčiky je kompaktná a ľahko sa ukladá do spodnej časti brúsky na nože alebo v boxe na náradie.

 

 

Plánovaný predaj je 1. polrok 2015.

Copyright 2014 - 2024 © Brúsky na nože a nožnice
Dom a záhrada » Bývanie a doplnky » Kuchyne » Kuchynské náčinia » Brúsky na nože